Powrót do katalogu produktów
packshot
TotalEnergies Quartz Ineo Xtra First 0W-20
Opakowanie
1L
5L
Gama :QUARTZ
Segment(y) rynku :Samochody
Aplikacje :Olej do samochodów osobowych (PCMO)
Lepkość :0W-20
Opis produktu:
TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 jest syntetycznym olejem silnikowym, opracowanym i stosowanym do fabrycznego napełniania i posprzedażowego PSA PEUGEOT CITROEN.

Ten syntetyczny olej silnikowy kontrolujący poziom zanieczyszczeń zapewnia silnikom najlepszą możliwą ochronę przed zużyciem i zatykaniem. Systemy oczyszczania spalin, wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w utrzymaniu, są również chronione przez długi czas dzięki formule "Low SAPS" (niska zawartość popiołu siarczanowego, fosforu i siarki).

Zastosowanie tego oleju silnikowego może pomóc w uzyskaniu oszczędności paliwa bez konieczności zmiany stylu jazdy. Nadaje się również do najbardziej wymagających warunków jazdy (jazda od drzwi do drzwi, jazda sportowa, wielokrotne uruchamianie, jazda po mieście i autostradzie itp.)

TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-20 szczególnie dobrze nadaje się do stosowania w najnowszych silnikach PSA (DV5R i EB2DT), a w szczególności tych wyposażonych w e-HDI, Puretech wykorzystujących technologię Stop & Start oraz w silnikach hybrydowych, które wymagają olejów silnikowych nowej generacji.
Normy i atesty
Klasyfikacje międzynarodowe
  1. ACEA C5
  2. API SN PLUS
General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants