Katalog środków smarnych

ACEA C5
10 Produkty
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA DYNAMICS 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych osiągach przeznaczony do silników najnowszej generacji producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły zapewniają doskonałą ochronę i nienaganną czystość silnika. Jednocześnie jego najnowocześniejsza technologia zmniejsza tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej oszczędności paliwa w silniku.

QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 visual
QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych parametrach, przeznaczony do najnowszej generacji silników producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły pomagają zapewnić najwyższą ochronę i nieskazitelną czystość silnika. Jednocześnie, jego najnowocześniejsza technologia redukuje tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej wydajności silnika w zakresie oszczędności paliwa.

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC6 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych parametrach, przeznaczony do najnowszej generacji silników producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły pomagają zapewnić najwyższą ochronę i nieskazitelną czystość silnika. Jednocześnie, jego najnowocześniejsza technologia redukuje tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej wydajności silnika w zakresie oszczędności paliwa.

Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 z ART jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym opracowanym specjalnie w celu spełnienia najsurowszych norm ACEA i wymagań technicznych producentów pojazdów. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dużą wytrzymałość i wyjątkową oszczędność paliwa przy zachowaniu sprawności systemów emisji spalin w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych europejskich pojazdów wymagających klasy lepkości SAE 0W-20. TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 jest szczególnie zalecany do stosowania w pojazdach z grupy VW, w których wymagany jest środek smarny o specyfikacji VW 508.00/509.00.

Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20

Wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie syntetyczny olej silnikowy Fuel Economy zapewniający doskonałą ochronę przed zużyciem, rdzą i osadami do wszystkich silników benzynowych i Diesla. Doskonale przystosowany do stosowania w silnikach Volvo Drive-E, w których producent zaleca stosowanie oleju homologowanego wg VOLVO VCC RBS0-2AE i klasy SAE 0W-20.

Quartz Ineo Xtra First 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra First 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 to zaawansowana technologia syntetyczna oleju silnikowego, opracowana i stosowana do fabrycznego napełniania i posprzedażowego PSA PEUGEOT CITROEN. Ten syntetyczny olej silnikowy o kontrolowanej emisji zanieczyszczeń zapewnia silnikom najlepszą możliwą ochronę przed zużyciem i zatykaniem. Systemy oczyszczania spalin, wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w utrzymaniu, są również chronione przez długi czas dzięki formule "Low SAPS" (niska zawartość popiołu siarczanowego, fosforu i siarki).

Quartz Ineo Ecob 5W-20 visual
Quartz Ineo Ecob 5W-20

Olej silnikowy w technologii syntetycznej szczególnie dobrze nadaje się do stosowania w silnikach benzynowych Forda (z wyjątkiem Ford Ka, Focus ST i Focus RS). Olej silnikowy wymagany do 3-cylindrowych silników 1.0L EcoBoost. Zapewnia on najlepszą ochronę przed zużyciem i powstawaniem osadów. Układy oczyszczania spalin w silnikach benzynowych, które są wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w utrzymaniu, są również chronione przez długi czas dzięki niskiej zawartości fosforu w produkcie.

QUARTZ 9000 V-DRIVE 0W-20 visual
QUARTZ 9000 V-DRIVE 0W-20

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej zapewniający doskonałą ochronę silników benzynowych i Diesla przed zużyciem i korozją. Idealnie dopasowany do wymagań najnowszych konstrukcji koncernu Volvo (silniki czterocylindrowe Drive-E), do których producent wymaga oleju o specyfikacji VOLVO VCC RBS0-2AE i lepkości SAE 0W-20.

Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20

QUARTZ 9000 XTRA HKR C5 0W-20 to olej silnikowy wykonany w zaawansowanej technologii syntetycznej, który zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem i zanieczyszczeniami w silniku. Zapewnia ochronę przed LSPI (Low Speed Pre-ignition)

Quartz Ineo Xtra FDE 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra FDE 0W-20

Quartz Ineo Xtra FDE 0W-20 is an advanced synthetic engine oil of superior performance designed for the newest generation of engines of premium car manufacturers.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants