Katalóg mazív

996 Produkty
Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 is an advanced synthetic engine oil of superior performance designed for the newest generation of engines of premium car manufacturers.

Folia A 7000 visual
Folia A 7000

Innovative coolant technology

EQUIVIS HE 32 visual
EQUIVIS HE 32

Hydraulické systémy prevádzkované pri vysokých teplotách a tlakoch. Vonkajšie hydraulické systémy.

EQUIVIS HE 46 visual
EQUIVIS HE 46

Hydraulické systémy prevádzkované pri vysokých teplotách a tlakoch. Vonkajšie hydraulické systémy.

EQUIVIS HE 68 visual
EQUIVIS HE 68

Hydraulické systémy prevádzkované pri vysokých teplotách a tlakoch. Vonkajšie hydraulické systémy.

Quartz Ineo Long Life 0W-30 visual
Quartz Ineo Long Life 0W-30

loc

Quartz Ineo First 0W-30 visual
Quartz Ineo First 0W-30

Syntetický motorový olej používaný pre prvé plnenie a popredajný servis vozidiel PSA PEUGEOT CITROEN. Najmä doporučený pre vozidlá s e-HDI motory používajúce systém Stop & Start a pre hybridné motory vyžadujúce novej generácie motorových olejov. Motorový olej s maximálnou ochranou voči opotrebovaniu a tvorbe usadenín. Nízkopopelnatá formulácia oleja zaisťuje dlhodobú životnosť systémov na redukciu emisií. Použitie tohto oleja podpotuje výraznú úsporu paliva, aby bolo nutné meniť jazdný štýl. Vhodný olej pre rôzne prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované štarty v mestskej jazde, diaľničné prevádzka ...)

Quartz Ineo MC3 5W-30 visual
Quartz Ineo MC3 5W-30

Syntetický motorový olej špeciálne vyvinutý pre vozidlá BMW, Mercedes-Benz, Volswagen a HYUNDAI, KIA. Veľmi vhodný pre moderné preplňované viacventilové motory s priamym vstrekovaním paliva. Nízkopoelnatá Low SAP formulácia je Optimálne voľbou pre moderné motory vybavené systémami na redukciu produkovaných emisií. Vhodný olej pre najnáročnejšie prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované měststké štarty, diaľničné prevádzka ...), veľmi odolný proti širokému rozsahu teplotných zmien.

Quartz 9000 0W-30 visual
Quartz 9000 0W-30

Syntetický motorový olej typu FE (Fuel Economy) podporujúce úsporu paliva s vynikajúcou ochranou proti opotrebovaniu, korózii a tvorbe usadenín pre benzínové a dieselové spaľovacie motory .. Vhodný olej pre najnáročnejšie prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované měststké štarty, diaľničné prevádzka ...).

Quartz 9000 5W-40 visual
Quartz 9000 5W-40

Syntetický motorový olej pre benzínové (viacventilové, s alebo bez katalyzátorov vrátane preplňovaných motorov) a dieselové spaľovacie motory s priamym vstrekovaním osobných a ľahkých úžitkových vozidiel bez časticových filtrov. Odporúčaný motorový olej pre celoročnú prevádzku a náročné prevádzkové podmienky vrátane športového štýlu jazdy. Vhodný olej aj pre motory používajúce ako palivo LPG.

QUARTZ 9000 DID 5W-30 visual
QUARTZ 9000 DID 5W-30

loc

Quartz 9000 Energy 0W-30 visual
Quartz 9000 Energy 0W-30

Syntetický motorový olej s vynikajúcou ochranou proti opotrebovaniu, korózii a tvorbe usadenín pre benzínové a dieselové spaľovacie motory .. Vhodný olej pre najnáročnejšie prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované měststké štarty, diaľničné prevádzka ...).

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants