Lubricants Catalog
379 Products
TotalEnergies Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 is an advanced synthetic engine oil of superior performance designed for the newest generation of engines of premium car manufacturers.

TotalEnergies Folia A 7000

Advanced Coolant Technology for cutting of aluminum

TotalEnergies EQUIVIS HE 32

Hydraulické systémy prevádzkované pri vysokých teplotách a tlakoch. Vonkajšie hydraulické systémy.

TotalEnergies EQUIVIS HE 46

Hydraulické systémy prevádzkované pri vysokých teplotách a tlakoch. Vonkajšie hydraulické systémy.

TotalEnergies EQUIVIS HE 68

Hydraulické systémy prevádzkované pri vysokých teplotách a tlakoch. Vonkajšie hydraulické systémy.

TotalEnergies QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-30

TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 0W-30 so syntetickou technológiou ART spĺňa najnáročnejšie požiadavky štandardu ACEA a výrobcov vozidiel. Zaisťuje mimoriadnu protioderovou ochranu, podopru úspory paliva a dlhú životnosť katalytických systémov znižujúcich emisie pri moderných benzínových a dieselových spaľovacích motorov vyžadujúcich viskozitnej rozsah 0W-30. Motorový olej spĺňajúce štandard VW 504.00 / 507.00 špeciálne doporučený pre vozidlá skupiny VW.

TotalEnergies QUARTZ INEO FIRST 0W-30

Syntetický motorový olej používaný pre prvé plnenie a popredajný servis vozidiel PSA PEUGEOT CITROEN. Najmä doporučený pre vozidlá s e-HDI motory používajúce systém Stop & Start a pre hybridné motory vyžadujúce novej generácie motorových olejov. Motorový olej s maximálnou ochranou voči opotrebovaniu a tvorbe usadenín. Nízkopopelnatá formulácia oleja zaisťuje dlhodobú životnosť systémov na redukciu emisií. Použitie tohto oleja podpotuje výraznú úsporu paliva, aby bolo nutné meniť jazdný štýl. Vhodný olej pre rôzne prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované štarty v mestskej jazde, diaľničné prevádzka ...)

TotalEnergies QUARTZ INEO MC3 5W-30

Syntetický motorový olej špeciálne vyvinutý pre vozidlá BMW, Mercedes-Benz, Volswagen a HYUNDAI, KIA. Veľmi vhodný pre moderné preplňované viacventilové motory s priamym vstrekovaním paliva. Nízkopoelnatá Low SAP formulácia je Optimálne voľbou pre moderné motory vybavené systémami na redukciu produkovaných emisií. Vhodný olej pre najnáročnejšie prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované měststké štarty, diaľničné prevádzka ...), veľmi odolný proti širokému rozsahu teplotných zmien.

TotalEnergies QUARTZ 9000 0W-30

Syntetický motorový olej typu FE (Fuel Economy) podporujúce úsporu paliva s vynikajúcou ochranou proti opotrebovaniu, korózii a tvorbe usadenín pre benzínové a dieselové spaľovacie motory .. Vhodný olej pre najnáročnejšie prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované měststké štarty, diaľničné prevádzka ...).

TotalEnergies QUARTZ 9000 5W-40

Syntetický motorový olej pre benzínové (viacventilové, s alebo bez katalyzátorov vrátane preplňovaných motorov) a dieselové spaľovacie motory s priamym vstrekovaním osobných a ľahkých úžitkových vozidiel bez časticových filtrov. Odporúčaný motorový olej pre celoročnú prevádzku a náročné prevádzkové podmienky vrátane športového štýlu jazdy. Vhodný olej aj pre motory používajúce ako palivo LPG.

TotalEnergies QUARTZ 9000 DID 5W-30

TOTAL QUARTZ 9000 DID 5W-30 je syntetický motorový olej pre benzínové a dieselové spaľovacie motory, najmä vybavené vstrekovacím systémom PDS, osobných a ľahkých úžitkových vozidiel. Odporúčaný motorový olej pre celoročnú prevádzku a náročné prevádzkové podmienky vrátane športového štýlu jazdy. Vysoká odolnosť voči tvorbe usadenín a korozívnym účinkom.

TotalEnergies QUARTZ 9000 ENERGY 0W-30

Syntetický motorový olej s vynikajúcou ochranou proti opotrebovaniu, korózii a tvorbe usadenín pre benzínové a dieselové spaľovacie motory .. Vhodný olej pre najnáročnejšie prevádzkové podmienky (športová jazda, opakované měststké štarty, diaľničné prevádzka ...).