Katalog maziv

2
48 produkty
CERAN HRM 460 visual
CERAN HRM 460

Víceúčelové plastické mazivo pro těžké provozní podmínky. Doporučené mazivo pro ocelářský průmysl. Vhodné pro vysoká zatížení včetně rázů, prašné a vlhké prostředí, vysoké teploty.

A GREASE COMPLEX HV 2 visual
A GREASE COMPLEX HV 2

Víceúčelové vysokoteplotní a vysokotlaké mazivo na bázi Lithného komplexu

A-GREASE FIL EP 2 visual
A-GREASE FIL EP 2

Víceúčelové přilnavé mazivo na bázi lithia a vápníku pro vysoké tlaky.

ALTIS EM 2 visual
ALTIS EM 2

Plastické mazivo pro vysoké teploty a rychlosti na základě polymočoviny. Vhodné pro mazání ložisek elektromotorů.

ALTIS MV 2 visual
ALTIS MV 2

Plastické mazivo na bázi polymočoviny pro vysoké teploty, rychlosti a tlaky. Typické aplikace jsou ložiska ventilátorů, valivá ložiska a vodící systémy v suchých částech papírenských strojů.

ALTIS SH 2 visual
ALTIS SH 2

Vysoce výkonné syntetické plastické mazivo na bázi polymočoviny pro široké rozmezí teplot. Speciálně vyvinuté pro první plnění doživotních mazacích náplní.

BIOMULTIS EP 2 visual
BIOMULTIS EP 2

Biologicky rozložitelné víceúčelové plastické mazivo pro průmyslové a námořní aplikace vyžadující maziva přijatelné pro životní prostředí (EAL).

MARSON SY 2 visual
MARSON SY 2

Syntetické (PAG) plastické mazivo adaptované velkému zatížení. Vhodné pro aplikace v kontaktu se zásobníky ropných látek.

CERAN ST 2 visual
CERAN ST 2

Vysoce adhezivní plastické mazivo na vysoká zatížení se silnou odolností vůči účinkům vody a kontaminace (prach a jiná znečištění) formulované pro použití v mnoha průmyslových odvětvích provozovaných při nejobtížnějších provozních podmínkách ( válcovací tratě, otevřené převody, ocelová lana, závěsy, klouby…)

COPAL EP 2 visual
COPAL EP 2

Extrémní zatížení (EP), víceúčelové adhezní plastické mazivo do vysokých teplot. Vhodné pro nárazově zatížená ložiska, vysoce zatížené převodovky, montážní linky, pojízdné jeřáby a lisy.

COPAL MS 2 visual
COPAL MS 2

Extrémní zatížení (EP), víceúčelové adhezní plastické mazivo pro nárazové zatížení s vibracemi v širokém rozmezí teplot. Vhodné pro mezní mazání.

COPAL OGL 2 visual
COPAL OGL 2

Vysoce adhezní plastické mazivo pro vysoké tlaky, velké zátěže a vysoké teploty. Speciálně vyvinuto pro mazání otevřených převodů pro třídu NLGI 2.

Personal Data and CookiesGeneral Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants