Katalog maziv

1-2
15 produkty
CERAN XM 100 visual
CERAN XM 100

Víceúčelové voděodolné plastické mazivo pro vysoké tlaky. Doporučené pro vysokorychlostní aplikace v papírenském průmyslu. Náročné provozy ve stavebnictví a průmyslu.

CERAN XM 220 visual
CERAN XM 220

Víceúčelové voděodolné plastické mazivo pro vysoké tlaky. Náročné aplikace s vysokým zatížením, vodou, prachem a vysokými teplotami. Vhodné pro mazání ložisek v ocelářství a papírenském průmyslu.

CERAN XM 220 MOLY visual
CERAN XM 220 MOLY

Plastické mazivo na bázi kalcium-sulfonát komplexu pro vysoké tlaky s 5% obsahem MoS2. Vhodný zejména pro mazání pomaloběžných ložisek a valivých ložisek vystavených rázovým zatížením a vysokým teplotám.

CERAN XM 320 visual
CERAN XM 320

Plastické mazivo na bázi kalcium-sulfonátového komplexu odolné vodě, vysokým teplotám a extrémním zatížením.

CERAN XM 720 visual
CERAN XM 720

Víceúčelové plastcké mazivo pro vysoké tlaky, vysoká viskozita, voděodolné. Pro ztížené provozní podmínky (extrémní zatížení, vysoké teploty, voda, prach) Především navrženo pro mazání pomaluběžných průmyslových aplikací.

CERAN XS 320 visual
CERAN XS 320

Vysoce výkonné syntetické mazivo pro vysoké tlaky a vysoké zatížení v širokém rozsahu pracovních teplot, které je přizpůsobeno náročným podmínkám.

CERAN XS 40 MOLY visual
CERAN XS 40 MOLY

Syntetické plastické mazivo na bázi kalcium-sulfonát komplexu s 5% obsahem MoS2 pro důlní aplikace v arktických podmínkách.

CERAN XS 80 visual
CERAN XS 80

Vysoce výkonné syntetické mazivo pro vysoké tlaky a vysokorychlostní aplikace v širokém rozsahu pracovních teplot.

CERAN MS visual
CERAN MS

Vysoce adhezní mazivo pro vysoké tlaky přizpůsobené pro velmi těžké průmyslové provozy při vysokých teplotách. Vhodné aplikace s nárazovým zatížením s vibracemi.

MULTIS COMPLEX SHD 460 visual
MULTIS COMPLEX SHD 460

Vysoce výkonné syntetické mazivo umožňující vynikající ochranu pomaloběžných velmi zatížených ložisek v širokém rozsahu teplot, vhodné pro papírenský průmysl.

NEVASTANE XS 220 visual
NEVASTANE XS 220

Extrémní zatížení (EP), vysoce výkonné syntetické mazivo pro víceúčelové aplikace v potravinářské výrobě při široké škále teplot. Ložiska se zatížením vystavená nárazům.

NEVASTANE XS 320 visual
NEVASTANE XS 320

Extrémní zatížení (EP), vysoce výkonné syntetické mazivo pro zatížené aplikace v potravinářské výrobě. Vhodné pro peletovací stroje. Zatížená ložiska vystavená nárazům.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants