Katalog maziv

ACEA A5/B5
10 produkty
QUARTZ 9000 NFC 5W-30 visual
QUARTZ 9000 NFC 5W-30

-

Quartz 9000 0W-30 visual
Quartz 9000 0W-30

Syntetický motorový olej typu FE (Fuel Economy) podporující úsporu paliva s vynikající ochranou proti opotřebení, korozi a tvorbě úsad pro benzínové a dieselové spalovací motory.. Vhodný olej pro nejnáročnější provozní podmínky (sportovní jízda, opakované měststké starty, dálniční provoz…).

Quartz 9000 NFC 5W-30 visual
Quartz 9000 NFC 5W-30

Syntetický motorový olej vyvinutý tak, aby vyhovoval i těm nejpřísnějším požadavkům benzinových a dieselových motorů. Motorový olej vhodný zejména pro motory s turbodmychadlem, víceventilové motory a motory s přímým vstřikováním. Je použitelný celoročně i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách (dálnice, hustý městský provoz...). Dokonale přizpůsoben všem vozům FORD s katalyzátory.

CLASSIC 5W30 visual
CLASSIC 5W30

Syntetický olej pro všechny benzinové a dieselové motory s pečlivě vybranou řadou aditiv tak, aby bylo zajištěno splňení požadavků norem dle ACEA.

Classic 9 5W-30 visual
Classic 9 5W-30

Syntetický motorový olej pro benzinové a dieselové motory s pečlivě vybranou řadou aditiv tak, aby bylo zajištěno splnění požadavků norem dle ACEA.

EVOLUTION 900 5W-30 visual
EVOLUTION 900 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy přinášející ekonomičnost provozu, určený pro všechny benzinové a dieselové motory automobilů.

EVOLUTION 900 CRV 0W-30 visual
EVOLUTION 900 CRV 0W-30

Mimořádně vysoce výkonný motorový olej pro benzinové a dieselové motory založené na nejnovějších technologiích. Doporučený pro všechny benzinové motory (víceventilové, s turbodmychadlem, nebo bez) a všechny dieselové motory v automobilech (s turbodmychadlem nebo bez něj – konkrétně se vstřikovacím čerpadlem). Vhodný pro všechny komunikace a zejména pak pro jízdu v nejnáročnějších podmínkách. Vhodný pro všechny styly řízení

EVOLUTION 900 SXR 5W-30 visual
EVOLUTION 900 SXR 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený pro všechny benzinové a dieselové motory automobilů. Doporučen pro všechny benzinové motory (víceventilové, s turbodmychadlem, nebo bez, s katalyzátorem nebo bez něj) a pro všechny dieselové motory (s turbodmychadlem nebo bez něj) v osobních a lehkých užitkových vozech. Vhodný pro všechny komunikace (ve městě, na dálnicích a rychlostních silnicích) a obzvláště pak do náročných podmínek. Pro všechny styly řízení, zejména pak pro „ekonomickou jízdu a jízdu ve velkých rychlostech."

SPORTI 9 A5/B5 5W-30 visual
SPORTI 9 A5/B5 5W-30

Vysoce výkonné mazivo založené na syntetické technologii zaručující ekonomičnost provozu, určené pro všechny benzinové a dieselové motory automobilů. Použití: - Doporučeno pro všechny benzinové motory (víceventilové, s turbodmychadlem, s katalyzátorem nebo bez něj) a pro všechny dieselové motory (s turbodmychadlem nebo bez něj) v osobních a lehkých užitkových vozech. - Je doporučen zejména k uspokojení náročných požadavků dieselových motorů s přímým vstřikováním. - Vhodný pro všechny komunikace (ve městě, na dálnicích a rychlostních silnicích) a obzvláště pak do náročných podmínek. - Pro všechny styly řízení, zejména pak pro „energickou jízdu a jízdu ve velkých rychlostech."

Quartz 9000 HKR 5W-30 visual
Quartz 9000 HKR 5W-30

Quartz 9000 HKR 5W-30 is an advanced synthetic engine oil suitable for all gasoline engines developped by Hyundai-Kia Motors Coproration; and recommended by Kia.

Personal Data and CookiesGeneral Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants