Katalog maziv

API SP
21 produkty
Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20

​​Olej TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 s ART je plně syntetický motorový olej vyvinutý speciálně tak, aby splňoval požadavky nejpřísnějších norem ACEA a technické požadavky výrobců automobilů. Poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení, vysokou odolnost a výjimečnou ekonomičnost provozu a zároveň zachovává účinnost emisních systémů v nejnovějších benzinových a dieselových motorech evropských vozidel vyžadujících viskozitní stupeň SAE 0W-20. Olej TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 je doporučen zejména pro použití ve vozech skupiny VW, které vyžadují mazivo vyhovující specifikacím VW 508.00/509.00.

Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-16 visual
Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-16

TOTAL QUARTZ 9000 XTRA FUTURE XT 0W-16 je nově vyvinutý syntetický motorový olej zajišťující nejlepší ochranu proti opotřebení a tvorbě usazenin. Tento tekutý motorový olej snižuje vnitřní tření v motoru v co největší možné míře tak, aby motor mohl podávat plný výkon a zároveň byla zajištěna úspora paliva.

Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-20 visual
Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-20

Moderní syntetický motorový olej poskytující optimální ochranu proti opotřebení a tvorbě usazenin. Dokonale uzpůsoben pro down-size motory s turbem. Vynikající ochrana proti předčasnému zapálení směsi při nízkých otáčkách (LSPI).

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 is an advanced synthetic engine oil of superior performance designed for the newest generation of engines of premium car manufacturers.

Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 je pokročilý syntetický motorový olej špičkového výkonu určený pro nejnovější generaci naftových a benzínových motorů prémiových výrobců automobilů. TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 splňuje nejnovější sekvence API SP a ILSAC GF6 a poskytuje ochranu proti LSPI (Low Speed Pre-ignition). Inovativní složení TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 je zvláště doporučeno společností Kia Motors.

Quartz 9000 5W-40 visual
Quartz 9000 5W-40

Syntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovací motory s přímým vstřikem osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vhodný olej i pro motory používající jako palivo LPG.

Quartz 9000 Energy 0W-40 visual
Quartz 9000 Energy 0W-40

Synthetic technology engine oil that meets the requirements of the new ACEA A3/B4 and API SN/CF sequences. It meets the most recent requirements for petrol engines, as well as those for diesel engines that are not fitted with particulate filters. Premium choice engine oil meets the requirements of a very wide range of engines developed by many different manufacters include Mercedes-Benz, Smart, Porsche,Volkswagen, Audi, Seat and Skoda. Suitable for normal as well as the most demanding driving conditions and for all seasons.

Quartz 9000 Energy 5W-40 visual
Quartz 9000 Energy 5W-40

Syntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovací motory s přímým vstřikem osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vhodný olej pro prodloužené servisní výměnné intervaly oleje požadované výrobci automobilů.

Quartz 9000 Future FGC 5W-30 visual
Quartz 9000 Future FGC 5W-30

TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE FGC 5W-30 se syntetickou technologií ART splňuje nejnáročnější požadavky standardu API a ILSAC a výrobců vozidel. Prodlužuje životnost motoru. Zesílená tepelná odolnost minimalizuje oxidaci oleje, což zabraňuje jeho degradaci, a to i v extrémních provozních podmínkách. Doporučený motorový olej pro vozidla General Motors, OPEL, FORD, CHRYSLER

Quartz 9000 Future GF6 0W-20 visual
Quartz 9000 Future GF6 0W-20

3,1% snížení spotřeby paliva, měřeno oficiálním testem ILSAC: sekvence VI D. Splňuje všechny výkonnostní úrovně uváděné značkami jako HONDA, TOYOTA a MITSUBISHI ve vztahu k ekologickým normám. Snazší studené starty: Třídy 0W spolu se speciálními přísadami usnadňují studené starty i při velmi nízkých teplotách. Ochrana pro systémy kontroly znečištění: Díky nízkému obsahu fosforu toto mazivo také optimalizuje způsob fungování třícestných katalyzátorů a zabraňuje jejich poškození otravou. Tím se snižují zejména NOx, HC a CO. Ochrana a čistota motoru: Tento olej nabízí nejlepší možnou ochranu ve své kategorii proti opotřebení a usazeninám ihned po nastartování motoru.

Quartz Ineo Efficiency 0W-30 visual
Quartz Ineo Efficiency 0W-30

Motorový olej speciálně vyvinutý pro dieselové a benzínové motory vozidel skupiny BMW. (Použití v benzínových motorech je omezeno pouze na Evropské země). Splňuje nejnáročnější provozní podmínky (městský provoz, silniční a dálniční provoz), vhodný olej pro všechny jízdní styly včetně sportovní jízdy, dálniční a celoroční provoz. Nízký obsah fosforu a síry (Low SAP) chrání na motoru systémy redukující produkované emise.

QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 visual
QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 je vysoce výkonný syntetický motorový olej určený pro nejnovější generaci motorů od výrobců prvotřídních automobilů. Jeho polární molekuly pomáhají zajistit maximální ochranu a dokonalou čistotu motoru. Díky své špičkové technologii snižuje tření na minimum, čímž přispívá k mimořádné ekonomičnosti provozu motoru. Olej TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 splňuje požadavky normy API SN Plus a zajišťuje ochranu proti předčasnému zapálení směsi při nízkých otáčkách (LSPI).

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants