Katalog maziv

ACEA C5
17 produkty
Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20

​​Olej TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 s ART je plně syntetický motorový olej vyvinutý speciálně tak, aby splňoval požadavky nejpřísnějších norem ACEA a technické požadavky výrobců automobilů. Poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení, vysokou odolnost a výjimečnou ekonomičnost provozu a zároveň zachovává účinnost emisních systémů v nejnovějších benzinových a dieselových motorech evropských vozidel vyžadujících viskozitní stupeň SAE 0W-20. Olej TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 je doporučen zejména pro použití ve vozech skupiny VW, které vyžadují mazivo vyhovující specifikacím VW 508.00/509.00.

Quartz Ineo Xtra First 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra First 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 je moderní syntetický motorový olej vyvinutý a používaný jako tovární a servisní náplň pro PSA PEUGEOT CITROEN. Tento syntetický motorový olej prodlužující životnost zařízení snižujících emise poskytuje motorům nejlepší možnou ochranu proti opotřebení a zanesení. Díky Low-SAPS technologii (nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry) poskytuje tento produkt také dlouhodobou ochranu systémů následné úpravy, které jsou citlivé na používaná maziva a jejichž údržba je náročná.

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 is an advanced synthetic engine oil of superior performance designed for the newest generation of engines of premium car manufacturers.

Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA DYNAMICS 0W-20 je vysoce výkonný syntetický motorový olej určený pro nejnovější generaci motorů od výrobců prvotřídních automobilů. Jeho polární molekuly pomáhají zajistit maximální ochranu a dokonalou čistotu motoru. Díky své špičkové technologii snižuje tření na minimum, čímž přispívá k mimořádné ekonomičnosti provozu motoru.

Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 je pokročilý syntetický motorový olej špičkového výkonu určený pro nejnovější generaci naftových a benzínových motorů prémiových výrobců automobilů. TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 splňuje nejnovější sekvence API SP a ILSAC GF6 a poskytuje ochranu proti LSPI (Low Speed Pre-ignition). Inovativní složení TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 je zvláště doporučeno společností Kia Motors.

Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20

Prémiový motorový olej s pokročilou syntetickou technologií Fuel Economy, který poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení, rzi a usazeninám pro všechny benzínové a naftové motory. Dokonale přizpůsobené pro použití v motorech Volvo Drive-E, když výrobce doporučuje použití oleje schváleného pro VOLVO VCC RBS0-2AE a SAE 0W-20.

QUARTZ 9000 FUTURE EcoB 5W-20 visual
QUARTZ 9000 FUTURE EcoB 5W-20

Syntetický motorový olej zejména doporučený pro moderní výkonné benzínové motory FORD (kromě Ford Ka, Focus ST a Focus RS). Motorový olej požadovaný pro 1.0 L 3- válcové EcoBoost motory, rovněž zpětně kompatibilní s benzínovými motory, jež vyžadují specifikace Ford WSS-M2C 913-B, WSS-M2C-913-C a WSS-M2C-925-B. Ochrana systémů na redukci produkovaných emisí – chrání a optimalizuje činnost třícestných katalyzátorů.(nízký obsah fosforu).

Quartz Ineo Ecob 5W-20 visual
Quartz Ineo Ecob 5W-20

Syntetický motorový olej, který se obzvláště dobře hodí pro použití s benzinovými motory Ford (kromě Ford Ka, Focus ST a Focus RS). Motorový olej požadovaný pro litrové tříválcové motory EcoBoost. Zajišťuje nejlepší ochranu proti opotřebení a usazeninám. Díky nízkému obsahu fosforu poskytuje tento produkt také dlouhodobou ochranu systémů následné úpravy u benzinových motorů, které jsou citlivé na používaná maziva a jejichž údržba je drahá.

Quartz Ineo Xtra C5 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra C5 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA C5 0W-20 je vysoce výkonný syntetický motorový olej určený pro nejnovější generaci motorů od výrobců prvotřídních automobilů. Jeho polární molekuly pomáhají zajistit maximální ochranu a dokonalou čistotu motoru. Díky své špičkové technologii snižuje tření na minimum, čímž přispívá k mimořádné ekonomičnosti provozu motoru. Olej TOTAL QUARTZ INEO XTRA C5 0W-20 splňuje požadavky normy API SP a zajišťuje vysokou ochranu proti předčasnému zapálení směsi při nízkých otáčkách (LSPI).

QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 visual
QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 je vysoce výkonný syntetický motorový olej určený pro nejnovější generaci motorů od výrobců prvotřídních automobilů. Jeho polární molekuly pomáhají zajistit maximální ochranu a dokonalou čistotu motoru. Díky své špičkové technologii snižuje tření na minimum, čímž přispívá k mimořádné ekonomičnosti provozu motoru. Olej TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 splňuje požadavky normy API SN Plus a zajišťuje ochranu proti předčasnému zapálení směsi při nízkých otáčkách (LSPI).

EVOLUTION FULL-TECH APX 0W-20 visual
EVOLUTION FULL-TECH APX 0W-20

​ELF EVOLUTION FULL-TECH APX 0W-20 je vysoce výkonné mazivo využívající syntetickou technologii ELF, které je určeno k mazání benzinových nebo dieselových motorů evropských vozidel, pro něž je vyžadován viskozitní stupeň SAE 0W-20 .

EVOLUTION FULL-TECH VSX 0W-20 visual
EVOLUTION FULL-TECH VSX 0W-20

​ELF EVOLUTION FULL-TECH VSX 0W-20 je vysoce výkonné mazivo využívající syntetickou technologii ELF, které je určeno k mazání benzinových nebo dieselových motorů evropských vozidel, vyžadující viskozitní stupeň SAE 0W-20.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants