Katalog maziv

ILSAC GF-5
6 produkty
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA DYNAMICS 0W-20 je vysoce výkonný syntetický motorový olej určený pro nejnovější generaci motorů od výrobců prvotřídních automobilů. Jeho polární molekuly pomáhají zajistit maximální ochranu a dokonalou čistotu motoru. Díky své špičkové technologii snižuje tření na minimum, čímž přispívá k mimořádné ekonomičnosti provozu motoru.

Quartz 9000 Future GF5 0W-20 visual
Quartz 9000 Future GF5 0W-20

Syntetický motorový olej zejména doporučený pro moderní ("Downsized") kompaktní spalovací motory menších rozměrů vybavených technologií Stop & Start a pro hybridní motory vyžadující velmi tekuté syntetické motorové oleje. Doporučený olej pro širokou řadu motorů díky zpětné kompatibilitě s API a ILSAC sekvencemi. Syntetická technologie poskytující maximální ochranu a odolnost vůči opotřebení a tvorbě úsad. Vhodný olej pro nejnáročnější provozní podmínky (sportovní jízda, opakované měststké starty, dálniční provoz…).

QUARTZ 9000 FUTURE GF5 10W-30 visual
QUARTZ 9000 FUTURE GF5 10W-30

Obzvláště vhodný pro použití s nejnovějšími „dpwn-size" motory vybavenými technologiemi Stop & Start a pro hybridní motory vyžadující hodně tekutý syntetický motorový olej. Uzpůsoben pro širokou škálu motorů díky plné zpětné kompatibilitě s API a ISLAC. Syntetický motorový olej zajišťující nejlepší ochranu proti opotřebení a tvorbě usazenin. Vhodný pro nejnáročnější jízdní podmínky (dovážkové služby, sportovní jízdní styly, opakované starty, jízda ve městě i po dálnici).

Quartz 9000 Future GF5 5W-30 visual
Quartz 9000 Future GF5 5W-30

Obzvláště dobře se hodí pro použití s nejnovějšími „downsizovanými" motory vybavenými technologiemi Stop & Start a pro hybridní motory vyžadující hodně tekutý syntetický motorový olej. Přizpůsoben široké řadě motorů díky plné zpětné kompatibilitě s API a ISLAC. Syntetický motorový olej zajišťující nejlepší ochranu proti opotřebení a tvorbě usazenin. Vhodný pro nejnáročnější jízdní podmínky (dovážkové služby, sportovní jízdní styly, opakované starty, jízda ve městě i po dálnici).

Quartz Ineo Ecob 5W-20 visual
Quartz Ineo Ecob 5W-20

Syntetický motorový olej, který se obzvláště dobře hodí pro použití s benzinovými motory Ford (kromě Ford Ka, Focus ST a Focus RS). Motorový olej požadovaný pro litrové tříválcové motory EcoBoost. Zajišťuje nejlepší ochranu proti opotřebení a usazeninám. Díky nízkému obsahu fosforu poskytuje tento produkt také dlouhodobou ochranu systémů následné úpravy u benzinových motorů, které jsou citlivé na používaná maziva a jejichž údržba je drahá.

EVOLUTION FULL-TECH APX 0W-20 visual
EVOLUTION FULL-TECH APX 0W-20

​ELF EVOLUTION FULL-TECH APX 0W-20 je vysoce výkonné mazivo využívající syntetickou technologii ELF, které je určeno k mazání benzinových nebo dieselových motorů evropských vozidel, pro něž je vyžadován viskozitní stupeň SAE 0W-20 .

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants