Katalog maziv

VW 505.01
13 produkty
Quartz Ineo MC3 5W-30 visual
Quartz Ineo MC3 5W-30

Syntetický motorový olej speciálně vyvinutý pro vozidla BMW, Mercedes-Benz, Volswagen a HYUNDAI, KIA. Velmi vhodný pro moderní přeplňované víceventilové motory s přímým vstřikem paliva. Nízkopoelnatá Low SAP formulace je optimání volbou pro moderní motory vybavené systémy na redukci produkovaných emisí. Vhodný olej pro nejnáročnější provozní podmínky (sportovní jízda, opakované měststké starty, dálniční provoz…), velmi odolný proti širokému rozsahu teplotních změn.

QUARTZ 9000 DID 5W-30 visual
QUARTZ 9000 DID 5W-30

TOTAL QUARTZ 9000 DID 5W-30 je syntetický motorový olej pro benzínové a dieselové spalovací motory, zejména vybavené vstřikovacím systémem PDS, osobních a lehkých užitkových vozidel. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vysoká odolnost vůči tvorbě úsad a korozivním účinkům.

Classic 9 C3 5W-30 visual
Classic 9 C3 5W-30

Syntetický olej pro benzinové a dieselové motory se systémy následné úpravy. Jeho složení obsahuje pečlivě vybranou řadou aditiv tak, aby bylo zajištěno splnění požadavků norem dle ACEA

Classic 9 C3 5W-40 visual
Classic 9 C3 5W-40

Mazivo vyrobené technologií Low-SAPS pro benzinové a dieselové motory osobních a lehkých užitkových vozů. Obzvláště vhodný pro moderní víceventilové motory s turbodmychadlem nebo přímým vstřikováním. Lze jej použít pro všechny typy provozů i v těch nejnáročnějších podmínkách. (sportovní jízda, opakované starty, jízda ve městě i na dálnici).

CLASSIC C3 5W-40 visual
CLASSIC C3 5W-40

Mazivo vyrobené technologií Low-SAPS pro benzinové a dieselové motory osobních a lehkých užitkových vozů. Obzvláště vhodný pro moderní víceventilové motory s turbodmychadlem nebo přímým vstřikováním. Lze jej použít pro všechny typy provozů i v těch nejnáročnějších podmínkách. (sportovní jízda, opakované starty, jízda ve městě i na dálnici).

Quartz Ineo C3 5W-40 visual
Quartz Ineo C3 5W-40

Syntetický motorový olej vyvinutý speciálně v souladu s technickými požadavky výrobců německých vozidel. Obzvláště vhodný pro všechny moderní víceventilové motory s turbodmychadlem nebo přímým vstřikováním.

Quartz Ineo DID 5W-30 visual
Quartz Ineo DID 5W-30

Olej TOTAL QUARTZ INEO DID 5W-30 je vhodný pro benzinové a dieselové motory, a zejména pak pro motory vybavené vstřikovacím systémem PDS. Toto mazivo viskozitní třídy 5W-30 je vhodné pro nejnáročnější podmínky použití (sportovní jízda, opakované starty, jízda ve městě i po dálnici). Vynikající vůči tvorbě kalů, koroze a nadměrnému tření..

EVOLUTION 900 DID 5W-30 visual
EVOLUTION 900 DID 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej založený na syntetické technologii, určený pro benzinové a dieselové motory automobilů, a zejména pak pro značku Volkswagen. Nové VW dieselové motory s přímým vstřikováním vybavené vstřikovacím čerpadlem.

EVOLUTION FULL-TECH DID 5W-30 visual
EVOLUTION FULL-TECH DID 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej na syntetické bázi pro benzínové a naftové motory automobilů a zejména pro Volkswagen. Nové vznětové motory VW s přímým vstřikováním se systémem čerpadlo-vstřikovač.

EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30 visual
EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený k mazání všech benzinových a dieselových motorů lehkých užitkových vozů. Vyvinut speciálně k zajištění kompatibility se systémy následné úpravy. Doporučený zejména pro motory splňující požadavky na snížení emisí podle norem EURO V a EURO VI. Vyvinut tak, aby splňoval zejména specifické požadavky vozidel Volkswagen. Pro všechny styly řízení, zejména pak pro „ekonomickou jízdu" a jízdu ve velkých rychlostech.

EVOLUTION FULL-TECH LSX 5W-40 visual
EVOLUTION FULL-TECH LSX 5W-40

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený k mazání všech benzinových a dieselových motorů automobilů. Vyvinut speciálně k zajištění kompatibility se systémy následné úpravy. Doporučen pro všechny novější motory, víceventilové a s turbodmychadlem, s přímým vstřikováním, s katalyzátorem nebo bez něj. Přizpůsoben zejména pro vozidla Mercedes-Benz a BMW nejnovější generace vybavená systémem následné úpravy. Přizpůsoben pro motory VW s přímým vstřikováním. Vhodný pro všechny komunikace, v náročných podmínkách, i pro všechny styly řízení, zejména pak pro „energickou jízdu" a jízdu ve velkých rychlostech.

EVOLUTION FULL-TECH MSX 5W-30 visual
EVOLUTION FULL-TECH MSX 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený k mazání všech benzinových a dieselových motorů automobilů. Vyvinut speciálně k zajištění kompatibility se systémy následné úpravy. Doporučen pro všechny novější motory, víceventilové a s turbodmychadlem, s přímým vstřikováním, s katalyzátorem nebo bez něj. Uzpůsoben zejména pro vozidla Mercedes-Benz a BMW nejnovější generace vybavená systémem následné úpravy. Uzpůsoben motorům VW s přímým vstřikováním, a zejména pak pro systém přímého vstřikování VW. Vhodný pro všechny komunikace, v náročných podmínkách, i pro všechny styly řízení, zejména pak pro „ekonomickou jízdu" a jízdu ve velkých rychlostech.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants