Katalog maziv

TOSCOTEC P/N PAPER & BOARD MACHINE
9 produkty
CERAN XM 220 visual
CERAN XM 220

Víceúčelové voděodolné plastické mazivo pro vysoké tlaky. Náročné aplikace s vysokým zatížením, vodou, prachem a vysokými teplotami. Vhodné pro mazání ložisek v ocelářství a papírenském průmyslu.

CERAN XM 320 visual
CERAN XM 320

Plastické mazivo na bázi kalcium-sulfonátového komplexu odolné vodě, vysokým teplotám a extrémním zatížením.

CARTER XEP 150 visual
CARTER XEP 150

Vysoce výkoný minerální převodový olej pro převody provozované v obtížných podmínkách za vysokých teplot a zatížení. Převodovky větrných turbín.

MISOLA ASC 220 visual
MISOLA ASC 220

Stroje pracující při vysokých teplotách a pod vysokou zátěží. Ložiska a převody provozované v teplém a vlhkém prostředí. Suché i mokré části papírenských strojů. Doporučeno pro zatížené převody v případech, kdy tvoří součást mazacího okruhu.

MISOLA MAP SH 220 visual
MISOLA MAP SH 220

Kluzná či valivá ložiska a středně namáhané převody provozované v extrémních teplotních podmínkách. Doporučeno pro ložiska sušících válců papírenských strojů.

MISOLA MAP SH 460 visual
MISOLA MAP SH 460

Kluzná či valivá ložiska a středně namáhané převody provozované v extrémních teplotních podmínkách. Doporučeno pro ložiska sušících válců papírenských strojů.

MISOLA MAP ZS 220 visual
MISOLA MAP ZS 220

Stroje pracující při vysokých teplotách a pod vysokou zátěží. Ložiska a převody provozované v teplém a vlhkém prostředí. Suché i mokré části papírenských strojů.

MULTIS COMPLEX SHD 460 visual
MULTIS COMPLEX SHD 460

Vysoce výkonné syntetické mazivo umožňující vynikající ochranu pomaloběžných velmi zatížených ložisek v širokém rozsahu teplot, vhodné pro papírenský průmysl.

MULTIS EP 2 visual
MULTIS EP 2

Víceúčelová plastická maziva pro extrémní tlaky a širokou škálu automobilových a průmyslových aplikací.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants