Katalog maziv

PORSCHE A40
6 produkty
Quartz 9000 5W-40 visual
Quartz 9000 5W-40

Syntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovací motory s přímým vstřikem osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vhodný olej i pro motory používající jako palivo LPG.

Quartz 9000 Energy 5W-40 visual
Quartz 9000 Energy 5W-40

Syntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovací motory s přímým vstřikem osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vhodný olej pro prodloužené servisní výměnné intervaly oleje požadované výrobci automobilů.

Quartz Ineo C3 5W-40 visual
Quartz Ineo C3 5W-40

Syntetický motorový olej vyvinutý speciálně v souladu s technickými požadavky výrobců německých vozidel. Obzvláště vhodný pro všechny moderní víceventilové motory s turbodmychadlem nebo přímým vstřikováním.

EVOLUTION 900 FT 5W-40 visual
EVOLUTION 900 FT 5W-40

Vysoce výkonný motorový olej založený na syntetické technologii ELF určený k mazání benzinových a dieselových motorů osobních automobilů, zejména těch nejnovějších. Vhodný pro všechny komunikace, zejména pak v náročných podmínkách, i pro všechny styly řízení, obzvláště pro "ekonomickou" jízdu a jízdu ve velkých rychlostech.

EVOLUTION 900 SXR 5W-40 visual
EVOLUTION 900 SXR 5W-40

Mimořádně vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF určený k mazání všech dieselových nebo benzinových motorů automobilů. Doporučen pro všechny dieselové nebo benzinové motory, přeplňované nebo s atmosférickým sáním, v osobních a lehkých užitkových vozech. Vhodný pro všechny typy použití, zejména ve velmi náročných podmínkách. Pro všechny styly řízení, zejména při vysoké rychlosti.

EVOLUTION FULL-TECH LSX 5W-40 visual
EVOLUTION FULL-TECH LSX 5W-40

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený k mazání všech benzinových a dieselových motorů automobilů. Vyvinut speciálně k zajištění kompatibility se systémy následné úpravy. Doporučen pro všechny novější motory, víceventilové a s turbodmychadlem, s přímým vstřikováním, s katalyzátorem nebo bez něj. Přizpůsoben zejména pro vozidla Mercedes-Benz a BMW nejnovější generace vybavená systémem následné úpravy. Přizpůsoben pro motory VW s přímým vstřikováním. Vhodný pro všechny komunikace, v náročných podmínkách, i pro všechny styly řízení, zejména pak pro „energickou jízdu" a jízdu ve velkých rychlostech.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants