Katalog maziv

MB-APPROVAL 229.51
7 produkty
QUARTZ 9000 DID 5W-30 visual
QUARTZ 9000 DID 5W-30

TOTAL QUARTZ 9000 DID 5W-30 je syntetický motorový olej pro benzínové a dieselové spalovací motory, zejména vybavené vstřikovacím systémem PDS, osobních a lehkých užitkových vozidel. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vysoká odolnost vůči tvorbě úsad a korozivním účinkům.

Quartz Ineo C3 5W-40 visual
Quartz Ineo C3 5W-40

Syntetický motorový olej vyvinutý speciálně v souladu s technickými požadavky výrobců německých vozidel. Obzvláště vhodný pro všechny moderní víceventilové motory s turbodmychadlem nebo přímým vstřikováním.

Quartz Ineo Long Life 5W-30 visual
Quartz Ineo Long Life 5W-30

Nová generace Low SAPS nízkopopelnatého motorového oleje speciálně formulovaná pro technické požadavky vozidle skupiny Volkswagen. Velmi účinně optimalizuje funkci zařízení redukujících emise. Motorový olej doporučený pro všechny benzínové a dieselové spalovací motory splňující zejména emisní limity EURO V. Optimalizuje funkci částicového filtru. Olej určený pro nejnáročnější provozní podmínky (sportovní jízda, opakované městské starty, dálniční provoz…).

EVOLUTION 900 DID 5W-30 visual
EVOLUTION 900 DID 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej založený na syntetické technologii, určený pro benzinové a dieselové motory automobilů, a zejména pak pro značku Volkswagen. Nové VW dieselové motory s přímým vstřikováním vybavené vstřikovacím čerpadlem.

EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30 visual
EVOLUTION FULL-TECH LLX 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený k mazání všech benzinových a dieselových motorů lehkých užitkových vozů. Vyvinut speciálně k zajištění kompatibility se systémy následné úpravy. Doporučený zejména pro motory splňující požadavky na snížení emisí podle norem EURO V a EURO VI. Vyvinut tak, aby splňoval zejména specifické požadavky vozidel Volkswagen. Pro všechny styly řízení, zejména pak pro „ekonomickou jízdu" a jízdu ve velkých rychlostech.

EVOLUTION FULL-TECH LSX 5W-40 visual
EVOLUTION FULL-TECH LSX 5W-40

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený k mazání všech benzinových a dieselových motorů automobilů. Vyvinut speciálně k zajištění kompatibility se systémy následné úpravy. Doporučen pro všechny novější motory, víceventilové a s turbodmychadlem, s přímým vstřikováním, s katalyzátorem nebo bez něj. Přizpůsoben zejména pro vozidla Mercedes-Benz a BMW nejnovější generace vybavená systémem následné úpravy. Přizpůsoben pro motory VW s přímým vstřikováním. Vhodný pro všechny komunikace, v náročných podmínkách, i pro všechny styly řízení, zejména pak pro „energickou jízdu" a jízdu ve velkých rychlostech.

EVOLUTION FULL-TECH MSX 5W-30 visual
EVOLUTION FULL-TECH MSX 5W-30

Vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF Fuel Economy zajišťující ekonomičnost provozu, určený k mazání všech benzinových a dieselových motorů automobilů. Vyvinut speciálně k zajištění kompatibility se systémy následné úpravy. Doporučen pro všechny novější motory, víceventilové a s turbodmychadlem, s přímým vstřikováním, s katalyzátorem nebo bez něj. Uzpůsoben zejména pro vozidla Mercedes-Benz a BMW nejnovější generace vybavená systémem následné úpravy. Uzpůsoben motorům VW s přímým vstřikováním, a zejména pak pro systém přímého vstřikování VW. Vhodný pro všechny komunikace, v náročných podmínkách, i pro všechny styly řízení, zejména pak pro „ekonomickou jízdu" a jízdu ve velkých rychlostech.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants