Katalog maziv

RENAULT RN0710
17 produkty
Quartz 9000 5W-40 visual
Quartz 9000 5W-40

Syntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovací motory s přímým vstřikem osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vhodný olej i pro motory používající jako palivo LPG.

CLASSIC 5W-40 visual
CLASSIC 5W-40

Motorový olej založený na syntetické technologii, vhodný pro použití v benzinových nebo dieselových motorech automobilů, pro něž výrobce doporučuje mazivo se specifikací ACEA A3/B4, API SL/CF nebo 5W-40.

Classic 7 10W-40 visual
Classic 7 10W-40

Syntetický motorový olej pro benzinové a dieselové motory s pečlivě vybranou řadou aditiv tak, aby bylo zajištěno splnění požadavků norem dle ACEA.

Classic 9 5W-40 visual
Classic 9 5W-40

Motorový olej varobený syntetickou technologii, vhodný pro použití v benzinových nebo dieselových motorech automobilů, pro něž výrobce doporučuje mazivo se specifikací ACEA A3/B4, API SL/CF nebo 5W-40.

Quartz 7000 10W-40 visual
Quartz 7000 10W-40

Semiyntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovací motory s přímým vstřikem osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Vhodný olej i pro motory používající jako palivo LPG a Směsnou naftu.

Quartz 7000 Diesel 10W-40 visual
Quartz 7000 Diesel 10W-40

Motorový olej na syntetické bázi speciálně vyvinutý pro dieselové motory. Vhodné pro všechny dieselové motory osobních a lehkých dodávek. Plně přizpůsobený všem jízdním stylům a nejextrémnějším podmínkám.

Quartz Ineo FGO 5W-40 visual
Quartz Ineo FGO 5W-40

Motorový olej vyrobený pokročilou syntetickou technologií v souladu s nejnovějšími mezinárodními normami ACEA a API a technickými požadavky automobilových výrobců, jako např. BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen a Porsche. Toto mazivo je vhodné pro nejnáročnější podmínky použití (dovážkové služby, sportovní jízda, opakované starty, jízda ve městě i po dálnici). Díky svému specifickému složení zvládne i extrémní změny provozní teploty. Je obzvláště vhodný pro všechny moderní víceventilové motory s turbodmychadlem nebo přímým vstřikováním. Díky technologii Low-SAPS (nízký obsah sulfátového popela, fosforu a síry) je vyhledávaným mazivem pro zajištění optimálního provozu motorů nejnovější generace vybavených zařízeními snižujícími emise.

EVOLUTION 700 STI 10W-40 visual
EVOLUTION 700 STI 10W-40

Vysoce výkonný motorový olej na syntetické bázi vyvinutý speciálně pro benzinové a dieselové motory automobilů. Doporučen pro všechny benzinové a dieselové motory v osobních a lehkých užitkových vozech. Speciálně přizpůsoben požadavkům dieselových motorů s moderní technologií, konkrétně přímým vstřikováním se systémem Common Rail nebo bez něj. Zcela přizpůsoben všem typům provozu a i těm nejextrémnějším podmínkám.

EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40 visual
EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40

High performance synthetic based technology motor oil especially developed for Diesel car engines. Recommended for all Diesel engines in cars and light vans. Especially adapted to the requirements of modern technology Diesel engines, namely the direct injection with or without Common Rail. Fully adapted to all types of service and to the most extreme conditions.

EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40 visual
EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40

Vysoce výkonný motorový olej na syntetické bázi speciálně vyvinutý pro dieselové motory automobilů. Doporučeno pro všechny dieselové motory v osobních a lehkých dodávkách. Speciálně přizpůsobené požadavkům moderních technologií dieselových motorů, jmenovitě přímému vstřikování s nebo bez Common Rail. Plně přizpůsobený všem typům služeb a nejextrémnějším podmínkám.

EVOLUTION 900 FT 0W-30 visual
EVOLUTION 900 FT 0W-30

100% syntetický motorový olej vyrobený technologii ELF určený k mazání benzinových a dieselových motorů osobních automobilů, zejména těch nejnovějších. Vyhoví i nejnáročnějším podmínkám použití (ve městě, na silnicích a dálnicích) a je vhodný pro všechny typy řízení.

EVOLUTION 900 FT 0W-40 visual
EVOLUTION 900 FT 0W-40

100% syntetický motorový olej vyrobený technologii ELF určený k mazání benzinových a dieselových motorů osobních automobilů, zejména těch nejnovějších. Vyhoví i nejnáročnějším podmínkám použití a je vhodný pro všechny typy řízení, zejména pak pro sportovní nebo intenzivní jízdu a pro každou roční dobu.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants