Katalog maziv

BMW LL-01
7 produkty
Quartz 9000 5W-40 visual
Quartz 9000 5W-40

Syntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovací motory s přímým vstřikem osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Vhodný olej i pro motory používající jako palivo LPG.

Quartz 9000 Energy 5W-30 visual
Quartz 9000 Energy 5W-30

Syntetický motorový olej pro benzínové (víceventilové, s nebo bez katalyzátorů včetně přeplňovaných motorů) a dieselové spalovacímotory osobních a lehkých užitkových vozidel bez částicových filtrů. Doporučený motorový olej pro celoroční provoz a náročné provozní podmínky včetně sportovního stylu jízdy. Doporučený olej pro všechny motory vyžadující výkonový standard GM-LL-A-B-025

QUARTZ 9000 ENERGY 5W-30 visual
QUARTZ 9000 ENERGY 5W-30

Motorový olej vyvinutý pro všechny benzinové motory (multiventilové, s turbodmychadlem, s katalyzátorem nebo bez něj) a všechny dieselové motory nejnovějších generací (s turbem nebo bez) pro použití v osobních nebo lehkých užitkových vozech bez filtrů pevných částic. Lze jej použít pro všechny typy komunikací (městský, mimoměstský i dálniční provoz) a je vhodný zejména do těch nejnáročnějších podmínek. Hodí se pro každý styl řízení, zejména pro sportovní jízdu a jízdu ve velkých rychlostech. Vhodný pro všechny motory vyžadující úroveň výkonu GM-LL-A/B - 025.

EVOLUTION 900 FT 0W-30 visual
EVOLUTION 900 FT 0W-30

100% syntetický motorový olej vyrobený technologii ELF určený k mazání benzinových a dieselových motorů osobních automobilů, zejména těch nejnovějších. Vyhoví i nejnáročnějším podmínkám použití (ve městě, na silnicích a dálnicích) a je vhodný pro všechny typy řízení.

EVOLUTION 900 FT 0W-40 visual
EVOLUTION 900 FT 0W-40

100% syntetický motorový olej vyrobený technologii ELF určený k mazání benzinových a dieselových motorů osobních automobilů, zejména těch nejnovějších. Vyhoví i nejnáročnějším podmínkám použití a je vhodný pro všechny typy řízení, zejména pak pro sportovní nebo intenzivní jízdu a pro každou roční dobu.

EVOLUTION 900 FT 5W-40 visual
EVOLUTION 900 FT 5W-40

Vysoce výkonný motorový olej založený na syntetické technologii ELF určený k mazání benzinových a dieselových motorů osobních automobilů, zejména těch nejnovějších. Vhodný pro všechny komunikace, zejména pak v náročných podmínkách, i pro všechny styly řízení, obzvláště pro "ekonomickou" jízdu a jízdu ve velkých rychlostech.

EVOLUTION 900 SXR 5W-40 visual
EVOLUTION 900 SXR 5W-40

Mimořádně vysoce výkonný motorový olej vyrobený syntetickou technologií ELF určený k mazání všech dieselových nebo benzinových motorů automobilů. Doporučen pro všechny dieselové nebo benzinové motory, přeplňované nebo s atmosférickým sáním, v osobních a lehkých užitkových vozech. Vhodný pro všechny typy použití, zejména ve velmi náročných podmínkách. Pro všechny styly řízení, zejména při vysoké rychlosti.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants