Katalog maziv

SMS SN 180-1
16 produkty
CERAN XM 220 visual
CERAN XM 220

Víceúčelové voděodolné plastické mazivo pro vysoké tlaky. Náročné aplikace s vysokým zatížením, vodou, prachem a vysokými teplotami. Vhodné pro mazání ložisek v ocelářství a papírenském průmyslu.

CERAN XM 460 visual
CERAN XM 460

Víceúčelové voděodolné plastické mazivo pro vysoké tlaky. Aplikace s vysokým zatížením a rázy pro vysoké teploty a prašné i vlhké prostředí. Vhodné pro mazání ložisek v ocelářství, papírenském průmyslu, těžké lisy na dřevěné granuláty a další aplikace v náročných podmínkách.

CERAN HRM 460 visual
CERAN HRM 460

Víceúčelové plastické mazivo pro těžké provozní podmínky. Doporučené mazivo pro ocelářský průmysl. Vhodné pro vysoká zatížení včetně rázů, prašné a vlhké prostředí, vysoké teploty.

ALTIS HV 1 visual
ALTIS HV 1

Plastické mazivo s viskózním olejem pro vysoké teploty a zatížení na bázi polymočoviny. Doporučeno pro provozy kontinuálního lití a lisování pelet.

ALTIS SH 2 visual
ALTIS SH 2

Vysoce výkonné syntetické plastické mazivo na bázi polymočoviny pro široké rozmezí teplot. Speciálně vyvinuté pro první plnění doživotních mazacích náplní.

CERAN MS visual
CERAN MS

Vysoce adhezní mazivo pro vysoké tlaky přizpůsobené pro velmi těžké průmyslové provozy při vysokých teplotách. Vhodné aplikace s nárazovým zatížením s vibracemi.

MULTIS 3 visual
MULTIS 3

Víceúčelové mazivo pro automobilový sektor a průmyslové využití.

COPAL OGL 0 visual
COPAL OGL 0

Vysoce adhezní plastické mazivo pro vysoké tlaky, zatížení a teploty. Využití v cementárnách: otevřené převody pecí a válců. Využití v mlýnech na cukr: otevřené převody v mlýnech na cukrovou řepu.

COPAL OGL 1 visual
COPAL OGL 1

Vysoce adhezní plastické mazivo pro vysoké tlaky, velké zátěže a vysoké teploty. Speciálně vyvinuto pro mazání otevřených převodů pro třídu NLGI 2.

COPAL OGL 2 visual
COPAL OGL 2

Vysoce adhezní plastické mazivo pro vysoké tlaky, velké zátěže a vysoké teploty. Speciálně vyvinuto pro mazání otevřených převodů pro třídu NLGI 2.

SPECIS CU visual
SPECIS CU

Protizáděrové montážní mazivo pro šroubové a jiné spoje v extrémních korozních podmínkách v přítomnosti vodních par a agresivních plynů.

LICAL EP 2 visual
LICAL EP 2

Víceúčelové plastické mazivo pro extrémní tlaky na bázi zpevňovadla lithium/kalcium .

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants