Katalog maziv

ELF
150 produkty
EVOLUTION R-TECH FE 5W-30 visual
EVOLUTION R-TECH FE 5W-30

Společnost ELF vyvinula tento vysoce výkonný syntetický produkt na základě všech svých odborných znalostí. Byl navržen v souladu se specifikacemi motorů RENAULT, DACIA a ALPINE.

ELFMATIC CVT visual
ELFMATIC CVT

Vysoce výkonný převodový olej pro převodovky CVT vyvinutý tak, aby splňoval požadavky na servisní náplň používanou v řadě asijských, severoamerických a evropských vozidel. Tento olej pro smíšený vozový park byl vyvinut pro použití ve všech řemenových a řetězových převodovkách CVT.

ELFMATIC CVT MV visual
ELFMATIC CVT MV

Vysoce výkonný převodový olej pro převodovky CVT vyvinutý tak, aby splňoval požadavky na servisní náplň používanou v řadě asijských, severoamerických a evropských vozidel. Tento olej pro smíšený vozový park byl vyvinut pro použití ve všech řemenových a řetězových převodovkách CVT.

ELFMATIC D2 visual
ELFMATIC D2

Převodový olej doporučený pro automatické nebo poloautomatické převodovky a měniče točivého momentu osobních a lehkých užitkových vozů a průmyslových vozidel vyžadujících soulad s GM DEXRON IID. Doporučuje se také pro hydrostatické převodovky, posilovače řízení a hydraulické systémy, pro něž je požadován olej typu GM DEXRON IID.

ELFMATIC DCT MV visual
ELFMATIC DCT MV

Olej pro automatické dvouspojkové převodovky v autech  

ELFMATIC F visual
ELFMATIC F

Olej pro automatické převodovky a hydraulické systémy 

ELFMATIC J6 visual
ELFMATIC J6

Mazivo pro automatické převodovky, které je oficiálně schváleno a doporučeno společností Renault pro automatické převodovky AJ0.  

ELFMATIC DII MV visual
ELFMATIC DII MV

Převodový olej doporučený pro automatické převodovky v těžkých užitkových vozech se specifikovanou úrovní výkonu Dexron IID a také pro související systémy posilovačů řízení. Vhodný také pro použití v některých speciálních hydraulických systémech zemědělských strojů a v jiných instalacích, kde jsou kladeny podobné požadavky na kapalinu.

ELFMATIC DIII MV visual
ELFMATIC DIII MV

Olej pro automatické převodovky splňující normy GM Dexron® IIIG/ IIIH a Ford Mercon®, vyvinutý na bázi špičkových základových olejů a pečlivě vybraných aditiv, aby uspokojil náročné požadavky v oblasti automatických převodovek.

ELFMATIC G3 visual
ELFMATIC G3

Doporučený pro všechny automatické převodovky a hydraulické systémy, pro něž výrobce požaduje olej pro automatické převodovky (ATF) GM DEXRON III. Doporučen také pro spojky, převodníky a systémy posilovačů řízení.

ELFMATIC G3 SYN visual
ELFMATIC G3 SYN

Olej pro automatické převodovky (ATF) na syntetické bázi určený pro případy, kdy výrobce požaduje, aby ATF splňoval požadavky normy GM DEXRON®-III. Pro automatické převodovky a měniče točivého momentu užitkových a průmyslových vozidel.

ELFMATIC IID visual
ELFMATIC IID

Převodový olej doporučený pro automatické převodovky v těžkých užitkových vozech se specifikovanou úrovní výkonu Dexron IID a také pro odpovídající systémy posilovačů řízení. Je vhodný také pro použití v některých speciálních hydraulických systémech zemědělských strojů a v jiných zařízeních s podobnými požadavky na kapaliny.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants