Yağlayıcı kataloğu

SMS SN 180-1
16 ürüns
SPECIS CU visual
SPECIS CU

Şiddetli korozyon koşulları altında çalışan dişlilerin yağlanmasında kullanılan gres.

CERAN MS visual
CERAN MS

Aşırı basınca dayanıklı çok amaçlı gres. Şok darbelere ve titreşime maruz kalan ağır yük ve yüksek sıcaklıklarda çalışan gres.

CERAN XM 220 visual
CERAN XM 220

Çok amaçlı, aşırı basınç ve suya dayanıklı gres. Demir çelik fabrikalarındaki sürekli döküm ve haddeleme tesislerinin yağlanması, kağıt fabrikalarının ıslak ve kuru (rulo keçeler) bölümlerinde rulmanlar için uygundur. Ağır endüstriyel uygulamalar için tavsiye edilir. (ağır yükler, toz, su, yüksek sıcaklık vb.)

COPAL OGL 0 visual
COPAL OGL 0

Ağır yükler ve yüksek sıcaklıklar için üstün yapışma özelliği içeren aşırı basınç gresi. Çimento fabrikalarındaki uygulamalar: fırınların ve değirmenlerin açık dişlilerine uygundur. Şeker fabrikalarındaki uygulamalar: şeker kamışı değirmenlerinde açık dişlilerde kullanılır.

COPAL OGL 2 visual
COPAL OGL 2

Ağır yükler ve yüksek sıcaklıklar için üstün yapışma özelliği içeren aşırı basınç gresi. Özellikle açık dişli sistemlerinde NLGI 2 spekti gereken uygulamalar için geliştirilmiştir.

MULTIS COMPLEX EP 2 visual
MULTIS COMPLEX EP 2

Aşırı basınca ve yüksek hızlara dayanıklı çok amaçlı gres. Tekerlek rulmanları, bilyalı rulmanlar, makaralı rulmanlar, düz rulmanlar, contalar için uygundur.

MULTIS EP 3 visual
MULTIS EP 3

Yük altındaki tüm uygulamaların yağlanması için çok amaçlı gres.

MULTIS EP 2 visual
MULTIS EP 2

Yük altındaki tüm uygulamaların yağlanması için çok amaçlı gres.

MULTIS 3 visual
MULTIS 3

Genel yağlama için çok amaçlı gres

MULTIS EP 00 visual
MULTIS EP 00

Merkezi yağlama sistemleri ve dişliler için gres.

ALTIS SH 2 visual
ALTIS SH 2

Geniş sıcaklık aralıklarında çalışabilen çok yüksek performanslı sentetik gres. Tek seferde ömürlük yağlama imkanı sunan ilk dolum uygulamaları için özel olarak geliştirilmiştir.

CERAN XM 460 visual
CERAN XM 460

Çok amaçlı, aşırı basınçlı, suya dayanıklı gres. Aşırı zorlu çalışma ortamlarında (su, toz, yüksek sıcaklık gibi) şok yüklere maruz kalan uygulamalarda kullanılır. Demir çelik endüstirisinde rulmanlarda (sürekli döküm ve haddecilikte) ve kağıt endüstrisindeki sert ahşap granül preslerdeki çalışmalar için uygundur.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants