Ürün kataloğuna geri dön
packshot
ELF MOTO 4 ROAD 10W-40
Menzil :MOTO
Pazar segment(ler)i :Motosiklet ve Skuter
Uygulama(lar) :4 zamanlı motor
viskozite :10W-40
Ürün Açıklaması:
Viskoziteyi sıcaklığa göre ayarlar: ELF MOTO 4 ROAD 10W40’nun katkı maddeleri yüksek sıcaklıkta yağı kalınlaştırır ve düşük sıcaklıkta akışkanlığı sağlar. Yüksek Viskozite İndeksi ile yağın viskozitesini sıcaklığa göre ayarlar düzgün film kalınlığı elde edilir. ELF MOTO 4 ROAD 10W40 viskozitesi sayesinde yüksek yağlama performansı ve soğukta kolay çalıştırma sağlar. Ayrıca hızlı yağ basınç artışı ve motor parçalarında düşük aşınma sağlar.


Piston segmanlarının sızdırmazlığı: ELF MOTO4 ROAD 10W40 yanma sonucu segman yuvasının kirlenmesini azaltır ve motorun tüm gücünü korur.


Oksidasyona karşı direnç: ELF MOTO4 ROAD 10W40’da nötralize eden ve oksidasyonu yavaşlatan anti-oksidant katkı maddesi bulunmaktadır. Böylece yağın kullanım ömrü uzar, akışkanlığı korunur, homojen kalır ve asit oranı az miktarda değişir.


Debriyaj disk sıyırmasını engeller: Yağın moleküler yapısı sayesinde debriyaj disklerinin arasında homojen film tabakası oluşturur. Sürtünme faktörü mekanik gereksinimlere uygundur, debriyaj kaymasını ve vakitsiz disk aşınmasını önler.
Standartlar ve onaylar
Uluslararası sınıflandırmalar
  1. API SN
  2. JASO MA2
General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants