Katalog środków smarnych

API CF
26 Produkty
Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20

Wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie syntetyczny olej silnikowy Fuel Economy zapewniający doskonałą ochronę przed zużyciem, rdzą i osadami do wszystkich silników benzynowych i Diesla. Doskonale przystosowany do stosowania w silnikach Volvo Drive-E, w których producent zaleca stosowanie oleju homologowanego wg VOLVO VCC RBS0-2AE i klasy SAE 0W-20.

Quartz Ineo Long Life 5W-30 visual
Quartz Ineo Long Life 5W-30

Nowa generacja oleju silnikowego typu Low SAPS specjalnie opracowanego w celu spełnienia wymagań technicznych najnowszych pojazdów m.in. grupy Volkswagen. Jest to nowoczesny produkt, który optymalizuje sposób działania systemów ograniczających emisję związków toksycznych w spalinach (np. filtrów cząstek stałych, DPF). Olej ten jest odpowiedni do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych w tym najnowszych spełniających normy Euro 5 i Euro 6. Zalecany do najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania (jazda sportowa, częste rozruchy, jazda miejska i autostradowa).

Quartz Ineo MC3 5W-30 visual
Quartz Ineo MC3 5W-30

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej specjalnie opracowany w celu spełnienia wymagań technicznych pojazdów takich producentów jak Opel, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Hyundai czy Kia. Technologia Low SAPS sprawia, że olej nadaje się do stosowania w najnowszej generacji silnikach wyposażonych w rozbudowane układy oczyszczania spalin (reaktory katalityczne, filtry cząstek stałych itp). Może być używany nawet w najcięższych warunkach eksploatacji (jazda sportowa, powtarzające się rozruchy, jazda miejska i autostradowa). Produkt posiada najwyższą aprobatę dla olejów niskopopiołowych koncernu Mercedes-Benz i może być stosowany w silnikach Euro 6 tego producenta (MB-Approval 229.52)..

Quartz Ineo MDC 5W-30 visual
Quartz Ineo MDC 5W-30

Nowa generacja oleju silnikowego Low SAPS (nisko popiołowego) opracowanego specjalnie w celu spełnienia wymagań technicznych pojazdów produkowanych przez markę Mercedes-Benz. Jego bardzo nowoczesna technologia optymalizuje sposób działania systemów oczyszczania spalin, takich jak filtry cząstek stałych. Olej silnikowy odpowiedni do silników benzynowych oraz Diesla, w tym najnowszych spełniających wymagania normy emisji spalin EURO VI. Systemy oczyszczania spalin wrażliwe na stosowany olej i kosztowne w obsłudze są chronione w długim okresie użytkowania dzięki nisko popiołowej formule Low SAPS. Przeznaczony do najtrudniejszych warunków użytkowania (jazda sportowa, wielokrotne uruchamianie, jazda miejska i autostradowa).

Quartz 9000 NFC 5W-30 visual
Quartz 9000 NFC 5W-30

Olej silnikowy w technologii syntetycznej, który został opracowany w celu spełnienia najostrzejszych wymagań zarówno silników benzynowych jak i wysokoprężnych. Olej silnikowy szczególnie odpowiedni do silników z turbodoładowaniem, wielozaworowych i z wtryskiem bezpośrednim. Może być stosowany w najtrudniejszych warunkach eksploatacji (autostrady, gęsty ruch miejski...) oraz przy każdej pogodzie. Doskonale przystosowany do wszystkich pojazdów FORD wyposażonych w katalizatory.

Quartz Racing 10W-60 visual
Quartz Racing 10W-60

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej odpowiedni do stosowania w szerokiej gamie sportowych silników benzynowych. Olej szczególnie nadaje się do wysilonych jednostek turbodoładowanych i wielozaworowych pracujących w trudnych trudnych warunkach. Olej odpowiada wymaganiom technicznych niektórych silników stosowanych w pojazdach BMW M..

Quartz Racing 10W-50 visual
Quartz Racing 10W-50

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej odpowiedni do stosowania w szerokiej gamie sportowych silników benzynowych. Olej szczególnie nadaje się do wysilonych jednostek turbodoładowanych i wielozaworowych pracujących w trudnych trudnych warunkach.

Quartz 9000 Energy 0W-40 visual
Quartz 9000 Energy 0W-40

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej spełniający wymagania ACEA A3/B4 oraz API SN/CF. Nadaje się do silników benzynowych i wysokoprężnych, które nie są wyposażone w filtry czastek stałych. Olej spelnia wymagania bardzo szerokiej gamy silników opracowanych przez róznych producentów takich jak Mercedes-Benz, Smart, Porsche, BMW, Mini, Volkswagen, Audi, Seat czy Skoda. Nadaje się zarówno do różnych warunków jazdy (jazda miejska, autostrady) o każdej porze roku.

Quartz Ineo C3 5W-40 visual
Quartz Ineo C3 5W-40

Syntetyczny olej silnikowy specjalnie opracowany w celu spełnienia wymagań technicznych niemieckich producentów pojazdów. Szczególnie dobrze nadaje się do najnowszych silników wielozaworowych wyposażonych w turbosprężarki i wtrysk bezpośredni.

Quartz 9000 5W-40 visual
Quartz 9000 5W-40

Olej wykonany w technologii syntetycznej do stosowania w silnikach benzynowych i Diesla w samochodach osobowych. Olej może być używany nawet w najtrudniejszych warunkach eksloatacji (autostrady, ruch miejski) i jest przeznaczony do wszystkich rodzajów jazdy. Nadaje się do silników z reaktorami katalitycznymi i zasilanych różnymi typami paliw.

Quartz 9000 Energy 5W-40 visual
Quartz 9000 Energy 5W-40

Olej wykonany w technologii syntetycznej do stosowania w silnikach benzynowych i Diesla w samochodach osobowych. Olej może być używany nawet w najtrudniejszych warunkach eksloatacji (autostrady, ruch miejski) i jest przeznaczony do wszystkich rodzajów jazdy..

Quartz 7000 10W-40 visual
Quartz 7000 10W-40

Półsyntetyczny olej do silników benzynowych i wysokoprężnych, doskonale przystosowany do pojazdów wyposażonych w reaktory katalityczne. Olej nadaje się do silników wielozaworowych i z turbodoładowaniem.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants