Katalog środków smarnych

API SN
19 Produkty
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA DYNAMICS 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych osiągach przeznaczony do silników najnowszej generacji producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły zapewniają doskonałą ochronę i nienaganną czystość silnika. Jednocześnie jego najnowocześniejsza technologia zmniejsza tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej oszczędności paliwa w silniku.

Quartz Ineo FDE 0W-30 visual
Quartz Ineo FDE 0W-30

TOTAL QUARTZ INEO FDE 0W-30 z technologią ART podwyższającą odporność na starzenie to bardzo bogata formuła, która wzmacnia właściwości przeciwutleniające oleju, zapewnia zwiększoną ochronę przed powstawaniem osadów, korozją oraz zużyciem spowodowanym tarciem. Ten wysokowydajny syntetyczny olej ostatniej generacji o doskonałych właściwościach oszczędności paliwa nadaje się do najnowszych silników benzynowych i Diesla spełniających normy EURO V i EURO VI. TOTAL QUARTZ INEO FDE 0W-30 został specjalnie opracowany, żeby spełnić wysokie wymagania najnowszych silników Diesla marki FORD wymagających olejów 0W-30 i specyfikacji WSS-M2C950-A.

Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20

Wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie syntetyczny olej silnikowy Fuel Economy zapewniający doskonałą ochronę przed zużyciem, rdzą i osadami do wszystkich silników benzynowych i Diesla. Doskonale przystosowany do stosowania w silnikach Volvo Drive-E, w których producent zaleca stosowanie oleju homologowanego wg VOLVO VCC RBS0-2AE i klasy SAE 0W-20.

Quartz Ineo Ecob 5W-20 visual
Quartz Ineo Ecob 5W-20

Olej silnikowy w technologii syntetycznej szczególnie dobrze nadaje się do stosowania w silnikach benzynowych Forda (z wyjątkiem Ford Ka, Focus ST i Focus RS). Olej silnikowy wymagany do 3-cylindrowych silników 1.0L EcoBoost. Zapewnia on najlepszą ochronę przed zużyciem i powstawaniem osadów. Układy oczyszczania spalin w silnikach benzynowych, które są wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w utrzymaniu, są również chronione przez długi czas dzięki niskiej zawartości fosforu w produkcie.

Quartz Ineo Long Life 5W-30 visual
Quartz Ineo Long Life 5W-30

Nowa generacja oleju silnikowego typu Low SAPS specjalnie opracowanego w celu spełnienia wymagań technicznych najnowszych pojazdów m.in. grupy Volkswagen. Jest to nowoczesny produkt, który optymalizuje sposób działania systemów ograniczających emisję związków toksycznych w spalinach (np. filtrów cząstek stałych, DPF). Olej ten jest odpowiedni do wszystkich silników benzynowych i wysokoprężnych w tym najnowszych spełniających normy Euro 5 i Euro 6. Zalecany do najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania (jazda sportowa, częste rozruchy, jazda miejska i autostradowa).

Quartz Ineo MDC 5W-30 visual
Quartz Ineo MDC 5W-30

Nowa generacja oleju silnikowego Low SAPS (nisko popiołowego) opracowanego specjalnie w celu spełnienia wymagań technicznych pojazdów produkowanych przez markę Mercedes-Benz. Jego bardzo nowoczesna technologia optymalizuje sposób działania systemów oczyszczania spalin, takich jak filtry cząstek stałych. Olej silnikowy odpowiedni do silników benzynowych oraz Diesla, w tym najnowszych spełniających wymagania normy emisji spalin EURO VI. Systemy oczyszczania spalin wrażliwe na stosowany olej i kosztowne w obsłudze są chronione w długim okresie użytkowania dzięki nisko popiołowej formule Low SAPS. Przeznaczony do najtrudniejszych warunków użytkowania (jazda sportowa, wielokrotne uruchamianie, jazda miejska i autostradowa).

Quartz Racing 10W-60 visual
Quartz Racing 10W-60

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej odpowiedni do stosowania w szerokiej gamie sportowych silników benzynowych. Olej szczególnie nadaje się do wysilonych jednostek turbodoładowanych i wielozaworowych pracujących w trudnych trudnych warunkach. Olej odpowiada wymaganiom technicznych niektórych silników stosowanych w pojazdach BMW M..

Quartz Racing 10W-50 visual
Quartz Racing 10W-50

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej odpowiedni do stosowania w szerokiej gamie sportowych silników benzynowych. Olej szczególnie nadaje się do wysilonych jednostek turbodoładowanych i wielozaworowych pracujących w trudnych trudnych warunkach.

Quartz Ineo C3 5W-40 visual
Quartz Ineo C3 5W-40

Syntetyczny olej silnikowy specjalnie opracowany w celu spełnienia wymagań technicznych niemieckich producentów pojazdów. Szczególnie dobrze nadaje się do najnowszych silników wielozaworowych wyposażonych w turbosprężarki i wtrysk bezpośredni.

Quartz 7000 10W-40 visual
Quartz 7000 10W-40

Półsyntetyczny olej do silników benzynowych i wysokoprężnych, doskonale przystosowany do pojazdów wyposażonych w reaktory katalityczne. Olej nadaje się do silników wielozaworowych i z turbodoładowaniem.

Quartz 7000 Energy 10W-40 visual
Quartz 7000 Energy 10W-40

Półsyntetyczny olej przeznaczony do silników benzynowych i Diesla, specjalnie zaprojektowany, aby spełniać również wymagania silników z wtryskiem bezpośrednim. Przystosowany do smarowania silników pojazdów wyposażonych w reaktory katalityczne.

Quartz 7000 Diesel 10W-40 visual
Quartz 7000 Diesel 10W-40

Półsyntetyczny olej silnikowy opracowany specjalnie do silników wysokoprężnych (Diesla). Odpowiedni do stosowania w samochodach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants