Katalog środków smarnych

API SP
14 Produkty
QUARTZ INEO X.EC5 0W20 visual
QUARTZ INEO X.EC5 0W20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych parametrach, przeznaczony do najnowszej generacji silników producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły pomagają zapewnić najwyższą ochronę i nieskazitelną czystość silnika. Jednocześnie, jego najnowocześniejsza technologia redukuje tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej wydajności silnika w zakresie oszczędności paliwa.

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC6 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych parametrach, przeznaczony do najnowszej generacji silników producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły pomagają zapewnić najwyższą ochronę i nieskazitelną czystość silnika. Jednocześnie, jego najnowocześniejsza technologia redukuje tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej wydajności silnika w zakresie oszczędności paliwa.

Quartz 9000 Future GF6 0W-20 visual
Quartz 9000 Future GF6 0W-20

Szczególnie dobrze nadaje się do stosowania z najnowszymi silnikami typu „downsized wyposażonymi w technologię Stop & Start oraz silnikami hybrydowymi."

Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 z ART jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym opracowanym specjalnie w celu spełnienia najsurowszych norm ACEA i wymagań technicznych producentów pojazdów. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dużą wytrzymałość i wyjątkową oszczędność paliwa przy zachowaniu sprawności systemów emisji spalin w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych europejskich pojazdów wymagających klasy lepkości SAE 0W-20. TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 jest szczególnie zalecany do stosowania w pojazdach z grupy VW, w których wymagany jest środek smarny o specyfikacji VW 508.00/509.00.

Quartz 9000 Future FGC 5W-30 visual
Quartz 9000 Future FGC 5W-30

TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE FGC 5W-30 doskonale nadaje się do silników "downsize" wyposażonych w system Stop&Start oraz silników hybrydowych. Posiada aprobaty do wielu marek samochodów osobowych oraz spełnia dodatkowe poziomy specyfikacji API i ISLAC dla starszych pojazdów i poprzednich generacji silników. Olej w technologii syntetycznej nadaje się też do najbardziej wymagających warunków pracy (jazda drzwi-do-drzwi, jazda sportowa, wielokrotne uruchamianie, jazda po mieście i na autostradzie). Spełnia wszystkie poziomy wydajności marek FORD, GENERAL MOTORS, HONDA, TOYOTA i MITSUBISHI.

Quartz 9000 Energy 0W-40 visual
Quartz 9000 Energy 0W-40

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej spełniający wymagania ACEA A3/B4 oraz API SN/CF. Nadaje się do silników benzynowych i wysokoprężnych, które nie są wyposażone w filtry czastek stałych. Olej spelnia wymagania bardzo szerokiej gamy silników opracowanych przez róznych producentów takich jak Mercedes-Benz, Smart, Porsche, BMW, Mini, Volkswagen, Audi, Seat czy Skoda. Nadaje się zarówno do różnych warunków jazdy (jazda miejska, autostrady) o każdej porze roku.

Quartz 9000 5W-40 visual
Quartz 9000 5W-40

Olej wykonany w technologii syntetycznej do stosowania w silnikach benzynowych i Diesla w samochodach osobowych. Olej może być używany nawet w najtrudniejszych warunkach eksloatacji (autostrady, ruch miejski) i jest przeznaczony do wszystkich rodzajów jazdy. Nadaje się do silników z reaktorami katalitycznymi i zasilanych różnymi typami paliw.

Quartz 9000 Energy 5W-40 visual
Quartz 9000 Energy 5W-40

Olej wykonany w technologii syntetycznej do stosowania w silnikach benzynowych i Diesla w samochodach osobowych. Olej może być używany nawet w najtrudniejszych warunkach eksloatacji (autostrady, ruch miejski) i jest przeznaczony do wszystkich rodzajów jazdy..

Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-16 visual
Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-16

Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-16 is an advanced synthetic engine oil that provides the best protection against wear and deposits. This fluid engine oil reduces internal friction within the engine as much as possible so that it can deliver full power, while at the same time generating fuel savings.

Quartz Ineo Efficiency 0W-30 visual
Quartz Ineo Efficiency 0W-30

Quartz Ineo Efficiency 0W-30 to najnowszej generacji olej silnikowy klasy premium zoptymalizowanego zarówno pod kątem silników spalinowych, stosowanych samodzielnie jak również w napędach hybrydowych. Opracowany przez inżynierów TotalEnergies w naszym najnowocześniejszym ośrodku badawczym we Francji, Quartz Ineo Efficiency 0W-30 przewyższa najnowszą i rygorystyczną specyfikację BMW LL-19FE.

Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra HKR C5 0W-20

QUARTZ 9000 XTRA HKR C5 0W-20 to olej silnikowy wykonany w zaawansowanej technologii syntetycznej, który zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem i zanieczyszczeniami w silniku. Zapewnia ochronę przed LSPI (Low Speed Pre-ignition)

Quartz Ineo Xtra FDE 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra FDE 0W-20

Quartz Ineo Xtra FDE 0W-20 is an advanced synthetic engine oil of superior performance designed for the newest generation of engines of premium car manufacturers.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants