Cement i materiały
Sprzęt budowlany i górniczy
Clear all
200 Produkty
RUBIA SX 10W visual
RUBIA SX 10W

Mineralny olej jednosezonowy przeznaczony do układów hydraulicznych, silników i skrzyń biegów pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych lub kopalnianych.

RUBIA SX 20W-20 visual
RUBIA SX 20W-20

Mineralny olej jednozezonowy odpowiedni do układów hydraulicznych, silników i skrzyń biegów pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych i kopalnianych.

RUBIA SX 40 visual
RUBIA SX 40

Mineralny olej jednosezonowy przeznaczony do układów hydraulicznych, silników i skrzyń biegów pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych lub kopalnianych.

CALORIS 23 visual
CALORIS 23

Smar przystosowany do wolnych obrotów i wysokich temperatur.

CALORIS MS 23 visual
CALORIS MS 23

Smar przystosowany do wysokich temperatur, niskich prędkości, wysokich obciążeń oraz obciążeń udarowych.

COPAL EP 2 visual
COPAL EP 2

Smar wilofunkcyjny EP o dobrej adhezyjności, do wysokich temperatur. Odpowiedni do zastosowań z obciążeniami udarowymi, łożysk, mocno obciążonych przekładni, zespołów, ruchomych dźwigów, pras.

Star Max Gen 6 FE 10W-30 visual
Star Max Gen 6 FE 10W-30

Lubricates the Diesel engines of the last generation, applies in all hydraulic systems, lubricates the gearboxes. This product can also be used in all seasons due to its high viscosity index. Allows to strongly decrease the lubricant number needed for the whole vehicle park maintenance

STAR MAX FE 10W-30

Niskopopiołowy olej silnikowo-przekładniowo-hydrauliczny opracowany do stosowania w maszynach budowlanych i ciężkim sprzęcie.

STAR TRANS 80W-110 visual
STAR TRANS 80W-110

Nowoczesny olej przekładniowo-hydrauliczny opracowany do stosowania w maszynach budowlanych i ciężkim sprzęcie.

RUBIA WORKS 4000 10W-40 visual
RUBIA WORKS 4000 10W-40

Olej Rubia Works 4000 10W-40 jest przeznaczony do silników maszyn roboczych pracujących w warunkach terenowych (budownictwo, wydobycie, górnictwo, kolejnictwo...), wymagających specyfikacji API CK-4 lub CJ-4. Dzięki licznym aprobatom, olej może być użyty także w pojazdach ciężarowych poruszających się na drodze. Olej stworzony, aby sprostać zwiększonej liczbie godzin pracy, mimo operowaniu silnika w ekstremalnych warunkach i temperaturach, jak i pod wpływem dużych obciążeń.

RUBIA WORKS 1000 15W-40 visual
RUBIA WORKS 1000 15W-40

Nowoczesny, wielosezonowy olej do silników z turbodoładowaniem i bez. Zalecany m.in. do maszyn górniczych i budowlanych.

MULTIS MS 2 visual
MULTIS MS 2

Wielofunkcyjny smar EP do smarowania elementów pod obciążeniem, gdy występują obciążenia udarowe i wibracje.