603 Produkty
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Dynamics 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA DYNAMICS 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych osiągach przeznaczony do silników najnowszej generacji producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły zapewniają doskonałą ochronę i nienaganną czystość silnika. Jednocześnie jego najnowocześniejsza technologia zmniejsza tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej oszczędności paliwa w silniku.

QUARTZ INEO X.EC5 0W20 visual
QUARTZ INEO X.EC5 0W20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC5 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych parametrach, przeznaczony do najnowszej generacji silników producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły pomagają zapewnić najwyższą ochronę i nieskazitelną czystość silnika. Jednocześnie, jego najnowocześniejsza technologia redukuje tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej wydajności silnika w zakresie oszczędności paliwa.

Quartz Ineo FDE 0W-30 visual
Quartz Ineo FDE 0W-30

TOTAL QUARTZ INEO FDE 0W-30 z technologią ART podwyższającą odporność na starzenie to bardzo bogata formuła, która wzmacnia właściwości przeciwutleniające oleju, zapewnia zwiększoną ochronę przed powstawaniem osadów, korozją oraz zużyciem spowodowanym tarciem. Ten wysokowydajny syntetyczny olej ostatniej generacji o doskonałych właściwościach oszczędności paliwa nadaje się do najnowszych silników benzynowych i Diesla spełniających normy EURO V i EURO VI. TOTAL QUARTZ INEO FDE 0W-30 został specjalnie opracowany, żeby spełnić wysokie wymagania najnowszych silników Diesla marki FORD wymagających olejów 0W-30 i specyfikacji WSS-M2C950-A.

Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA EC6 0W-20 to syntetyczny olej silnikowy o doskonałych parametrach, przeznaczony do najnowszej generacji silników producentów samochodów klasy premium. Jego polarne molekuły pomagają zapewnić najwyższą ochronę i nieskazitelną czystość silnika. Jednocześnie, jego najnowocześniejsza technologia redukuje tarcie do minimum, przyczyniając się do wyjątkowej wydajności silnika w zakresie oszczędności paliwa.

Quartz 9000 Future GF6 0W-20 visual
Quartz 9000 Future GF6 0W-20

Szczególnie dobrze nadaje się do stosowania z najnowszymi silnikami typu „downsized wyposażonymi w technologię Stop & Start oraz silnikami hybrydowymi."

Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra Long Life 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 z ART jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym opracowanym specjalnie w celu spełnienia najsurowszych norm ACEA i wymagań technicznych producentów pojazdów. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, dużą wytrzymałość i wyjątkową oszczędność paliwa przy zachowaniu sprawności systemów emisji spalin w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych europejskich pojazdów wymagających klasy lepkości SAE 0W-20. TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 jest szczególnie zalecany do stosowania w pojazdach z grupy VW, w których wymagany jest środek smarny o specyfikacji VW 508.00/509.00.

Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra V-Drive 0W-20

Wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie syntetyczny olej silnikowy Fuel Economy zapewniający doskonałą ochronę przed zużyciem, rdzą i osadami do wszystkich silników benzynowych i Diesla. Doskonale przystosowany do stosowania w silnikach Volvo Drive-E, w których producent zaleca stosowanie oleju homologowanego wg VOLVO VCC RBS0-2AE i klasy SAE 0W-20.

Quartz 9000 0W-30 visual
Quartz 9000 0W-30

Olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej, spełniający najbardziej wymagające normy benzynowych i wysokoprężnych silników w samochodach osobowych. Może być stosowany w różnych warunkach eksploatacji (ruch miejski, pozamiejski, autostrady) i przeznaczony jest do wszystkich rodzajów jazdy.

Quartz Ineo Xtra First 0W-20 visual
Quartz Ineo Xtra First 0W-20

TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 to zaawansowana technologia syntetyczna oleju silnikowego, opracowana i stosowana do fabrycznego napełniania i posprzedażowego PSA PEUGEOT CITROEN. Ten syntetyczny olej silnikowy o kontrolowanej emisji zanieczyszczeń zapewnia silnikom najlepszą możliwą ochronę przed zużyciem i zatykaniem. Systemy oczyszczania spalin, wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w utrzymaniu, są również chronione przez długi czas dzięki formule Low SAPS" (niska zawartość popiołu siarczanowego, fosforu i siarki)."

Quartz Ineo C4 5W-30 visual
Quartz Ineo C4 5W-30

TOTAL QUARTZ INEO C4 5W-30 z technologią ART (Age Resistance Technology) to zaawansowana formuła, o podwyższonych właściwościach przeciwutleniających oleju silnikowego, zapewniając tym samym wysoką ochronę przed tworzeniem się szlamów i osadów.

Quartz Ineo R-Plus 5W-30 visual
Quartz Ineo R-Plus 5W-30

TOTAL QUARTZ INEO R-PLUS 5W-30 z Age Resistance Technology to zaawansowana formuła, która wzmacnia właściwości antyoksydacyjne oleju silnikowego, oferując tym samym wysoką ochronę przed tworzeniem się osadów.

Quartz Ineo Ecob 5W-20 visual
Quartz Ineo Ecob 5W-20

Olej silnikowy w technologii syntetycznej szczególnie dobrze nadaje się do stosowania w silnikach benzynowych Forda (z wyjątkiem Ford Ka, Focus ST i Focus RS). Olej silnikowy wymagany do 3-cylindrowych silników 1.0L EcoBoost. Zapewnia on najlepszą ochronę przed zużyciem i powstawaniem osadów. Układy oczyszczania spalin w silnikach benzynowych, które są wrażliwe na stosowane środki smarne i kosztowne w utrzymaniu, są również chronione przez długi czas dzięki niskiej zawartości fosforu w produkcie.