Katalog środków smarnych

POWERCHINA
10 Produkty
SPECIS CU visual
SPECIS CU

Smar zapobiegający zapiekaniu, do zespołów gwintowanych pracujących w bardzo trudnych warunkach korozyjnych, pary wodnej, gazów.

AZOLLA AF 46 visual
AZOLLA AF 46

Produkt odpowiedni do układów hydraulicznych szczególnie wrażliwych na tworzenie osadów i/ lub pracujących przy wysokiej temperaturze i ciśnieniu. Smarowanie łożysk tocznych i innych zespołów.

CARTER EP 220 visual
CARTER EP 220

Stosowany do smarowania przekładni przemysłowych oraz łożysk pod wysokim obciążeniem i w wysokiej temperaturze.

CERAN MS visual
CERAN MS

Wielofunkcyjny smar EP dostosowany do bardzo dużych obciążeń i wysokich temperatur, do pracy przy obciążeniach udarowych i wibracyjnych.

COPAL OGL 2 visual
COPAL OGL 2

Smar EP o wysokiej adhezyjności, odpowiedni do bardzo wysokich obciążeń i temperatur. Specjalnie opracowany do stosowania w otwartych przekładniach, tam gdzie jest wymagany smar klasy NLGI 2.

MULTIS COMPLEX HV 2 MOLY visual
MULTIS COMPLEX HV 2 MOLY

Smar o właściwościach EP, odpowiedni do ekstramalnych obciążeń i wysokich temperatur.

ALTIS SH 2 visual
ALTIS SH 2

Wysokiej jakości smar syntetyczny o szerokim zakresie temperatur pracy. Specjalnie opracowany do pierwszego napełnienia układów wymagających długotrwałego smarowania.

EQUIVIS HE 46 visual
EQUIVIS HE 46

Systemy hydrauliczne działające w wysokich temperaturach oraz pod wysokim ciśnieniem. Systemy hydrauliczne działające na zewnątrz.

CARTER XEP 220 visual
CARTER XEP 220

Olej odpowiedni do przekładni poddanych bardzo dużym obciążeniom i wysokim temperaturom w trudnych środowiskach. Odpowiedni do smarowania przekładni turbin wiatrowych.

AZOLLA ZS 46 visual
AZOLLA ZS 46

Produkt odpowiedni do układów hydraulicznych pracujących w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. Stosowany do smarowania łożysk tocznych i innych urządzeń.

General Condition of UseLubricants Catalog © 2024 TotalEnergies Lubricants